Turné Chinaski míří do Ostravy, zahrají i v Brně a třikrát v Praze

Chinaski | Zdroj: archiv kapely

Říjen je téměř za námi a s ním i první část letošního podzimního turné kapely Chinaski. Ta naposledy zahrála před pár dny v severočeském Mostě, už brzy ale vyrazí na další zastávku do Ostravy a v polovině prosince zakončí tour trojicí koncertů v Praze.

Po vydání loňské desky Není nám do pláče a letošním jarním klubovém turné vyrazili Chinaski s pátým říjnem i na podzimní turné. To zahájili v Uherském Brodě a postupně se přes Vsetín, Frýdek-Místek či Jeseník dostali až do Mostu, odkud budou už v pátek 2. listopadu pokračovat do ostravského BrickHouse DOV.

Čtěte také: Chinaski se otřásli v základech, končí víc než polovina členů

Během dalších zastávek potom navštíví i Jindřichův Hradec, Moravský Krumlov, Sono Centrum v Brně či Děčín, přičemž 9., 10. a 12. prosince turné zakončí trojicí koncertů v Praze společně s nadějí tuzemské rockové scény Doctor Victor, s nimiž dvakrát zahrají v Lucerna Music Baru a nakonec i ve Foru Karlín.

Zatímco na nadcházející koncert v Ostravě a několika dalších městech ještě vstupenky zbývají, všechny tři pražské koncerty, stejně jako ten brněnský, jsou již beznadějně vyprodány. Kompletní seznam zbývajících zastávek podzimního turné Chinaski najdete v seznamu pod tímto textem.

02. listopadu – Ostrava, BrickHouse DOV
03. listopadu – Hranice, Divadlo Stará Střelnice
09. listopadu – Jindřichův Hradec, KC Jitka
10. listopadu – Pěnčín u Turnova, Kulturní dům
16. listopadu – Chotěboř, Sokolovna
17. listopadu – Moravský Krumlov, Společenský sál
21. listopadu – Brno, Sono Centrum
22. listopadu – Třebíč, Roxy Club
24. listopadu – Lnáře, KD Lnáře
06. prosince – Děčín, SD Střelnice
07. prosince – Třebíč, Roxy Club
09. prosince – Praha, Lucerna Music Bar (+ Doctor Victor)
10. prosince – Praha, Lucerna Music Bar (+ Doctor Victor)
12. prosince – Praha, Forum Karlín (+ Doctor Victor)


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 300 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.