Chinaski se otřásli v základech, končí víc než polovina členů

Chinaski - Není nám do pláče tour 2017, Brno | Foto: Tereza Kráčmarová, MonsterMusic

Mají za sebou poměrně dobře hodnocené album Není nám do pláče. Minulý týden jste je mohli vidět v O2 areně. To vše se ale rychle stalo minulostí, poté, co oznámili částečný rozpad.

Takřka legendární tuzemskou formaci Chinaski už delší dobu ovládalo napětí. Tomu je ale teď konec, během neděle se na oficiálním facebookovém účtu objevila zpráva, že kapelu opouští čtyři z rovných šesti členů. Chinaski se nyní skládá pouze z Michala Malátného a Františka Táborského. Ostatní budou nahrazení novou krví a představí se už na jaře během chystaného klubového turné.

„Něco teď sice končí, ale nám není do pláče, protože věříme, že pro Chinaski je tohle sice těžké, ale správné a hlavně upřímné rozhodnutí. Více se dozvíte už po novém roce a na klubovém turné, které chystáme na jaro. A samozřejmě na letních festivalech,“ dodávají společně Michal Malátný a František Táborský.

Poslední šance, kdy bude možné vidět původní sestavu bude už jen v Brně, a to 18. prosince v SONO centru. Celé oficiální prohlášení si můžete přečíst na oficiálním profilu kapely.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 245 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.