Tyler Joseph z Twenty One Pilots předvedl v Brooklynu perfektní one man show

Twenty One Pilots | Zdroj: facebook.com/twentyonepilots

Už se vám oposlouchaly skladby z posledního alba Trench nerozlučené dvojky Twenty One Pilots? Nezoufejte. Tyler Joseph si jich vzal pár do parády a představil je ve staronovém kabátě během svého půlhodinového vystoupení v Brooklynu. Bubeník Josh Dun se však tentokrát držel stranou.

Ve středu spatřil světlo světa videozáznam z krátkého vystoupení Tylera Josepha, ve kterém představil pět skladeb v nových interpretacích. První z nich byla již několik let známá a oblíbená Ride z alba Blurryface. Zpěvák si s sebou na pódium přinesl pomůcku v podobě loopovacího zařízení, za jehož pomoci vytvořil dokonalé hudební pozadí pro všechny skladby. V popředí pak zněly tóny klavíru a společně vytvářely skvělé souznění.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Žlutou éru Twenty One Pilots inspiroval útěk před vlastními démony

Následovala skladba Smithereens při níž Tyler svým sametovým hlasem jistě potěšil valnou část dámského publika. Koneckonců je i po textové stránce vyznáním lásky. Nechyběla ani poslední dobou nejhranější Chlorine, ačkoliv toto provedení je již její třetí verzí. Set zakončily My Blood a Cut My Lip.

Kromě hraní na klavír ve videu taky uslyšíte pár, ať už vtipných či děkovných, průpovídek, při nichž se dozvíte například to, že některé interpretace, které během půl hodiny zazněly, nejsou vlastně novou, ale původní verzí, než byly dotaženy do podoby, jakou známe dnes.


Napište komentář