V Praze vystoupí Phil Campbell z Motörhead, představí se svými syny nové album

Phil Campbell and the Bastard Sons
Phil Campbell and the Bastard Sons | Zdroj: archiv umělce

Formace Phil Campbell and The Bastard Sons se poprvé podívá do České republiky. Kapela bývalého kytaristy legendárních Motörhead u nás vystoupí ještě letos.

Fanoušci britské rock’n’rollové klasiky Motörhead mohou znovu jásat. Po letošním koncertu Scorpions, na kterém se představil Lemmyho dlouholetý bubeník Mickey Dee, se u nás ukáže další z členů bývalého tria, Phil Campbell. Kytarista dorazí se svým projektem Phil Campbell and The Bastard Sons, kde hraje společně se svými syny a zpěvákem Neilem Starrem a se kterým letos vydal debutové album The Age of Absurdity.

Campbell se svou kapelou vystupuje již několik let, až smrt Lemmyho a následný rozpad Motörhead ale měly za důsledek, že se projektu začal věnovat naplno. Po vydání EP na konci roku 2017 se kapela odhodlala i k vydání vlastní desky, kterou na svém pražském koncertě představí. Vedle ní ale na setlistu bezpochyby objeví i nejedna píseň z úctyhodné čtyřicetileté kariéry Motörhead.

Vystoupení proběhne 6. prosince v pražském klubu Futurum, vstupenky pak budou k dostání v předprodejních sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.