V rámci Prague Summer Festivalu přijedou britští Alt-J

alt-J - Forum Karlín, Praha | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Čeští fanoušci se znovu dočkají populárních hitů jako Matilda nebo Breezeblocks. S chystanou deskou přijede indie rocková skupina Alt-J v červnu do Prahy.

Alt-J se pohybují na hudební scéně od roku 2007, první velké úspěchy pak zažili hned s debutovou deskou An Awesome Wave v roce 2012, se kterou vyhráli Mercury Prize a The Ivor Award. Brzy na to se jim otevřela cesta k předním evropským festivalům a jejich hudba doplnila i mnoho filmů a seriálů. Přestože kreativní tvorba kapely v poslední době trochu stagnovala, na další rok konečně chystají novou desku s názvem The Dream. To vyjde v únoru a anglické trio už nám stihlo nadělit i ochutnávku v podobě prvních dvou singlů U&ME a Get Better.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Hudební dokumenty, které byste letos neměli minout 

Prague Summer Festival bude pořádat koncert Alt-J 9. června 2022 v Power Station Holešovice. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 244 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz