VIDEO: Aminé znovu láká na krásy rodného Portlandu

Aminé | Zdroj: youtube.com

Americký rapper Aminé se znovu spojil s režisérem Jackem Begertem a dali dohromady nový videoklip, který oslavuje kulturu rapperova domácího Portlandu. Pro tuto příležitost umělci vybrali píseň rapperova posledního alba Limbo pojmenovanou právě po jednom ze sousedství Portlandu, Woodlawn.

Záběry ze západoamerických pláží, horských plošin a sousedských silnic rapper ve spolupráci s Psycho Films vypustil jen týden poté, co v horkovzdušném balónu vystoupil s písní Burden v show Jimmyho Kimmela a upozornil na odkaz George Floyda, Breonny Taylor, Trayvona Martina a dalších obětí rasistického násilí. Navíc odhalil i nové tetování, které mu připomíná tragicky zesnulou legendu NBA Kobeho Bryanta.

Fotoreport: Aminé, 8. 2. 2019, Roxy, Praha

Od vydání desky Limbo, které debutovalo na šestnácté příčce žebříčku Billboard 200, se Aminé rozhodně nenudí a snaží se za pokračující nepříhodné situace bavit sebe i své fanoušky rozličnými projekty, které tato doba dovoluje. Můžeme jen doufat, že se v co nejbližší době budeme moci dočkat takového turné, které si deska Limbo zaslouží.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.