Passenger se vrací na scénu s písněmi pro opilá a zlomená srdce

Passenger | Zdroj: facebook.com

Anglický písničkář Passenger na svém Instagramu odtajnil datum vydání jeho v pořadí třináctého alba songs for the drunk and broken hearted a zároveň zveřejnil trpce komický videoklip k titulní písni. Těšíte se na novou hudbu tak, jako my?

Michaela Davida Rosenberga, rodáka z jihoanglického Brightonu, zná svět spíše pod uměleckým jménem Passenger. Průlom tento folkový zpěvák zaznamenal v roce 2014, kdy jeho single Let Her Go dojal citlivé duše po celém světě. Od té doby svým fanouškům pravidelně dávkuje novou hudbu, která nepřestává hojit lidské bolesti.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 8 prvotřídních kolaborací britského zpěváka Sama Smithe

V dlouhém příspěvku na Instagramu nedávno oznámil, že další deska je na cestě. Nechal se slyšet, že původně měla vyjít v květnu, ale kvůli pandemii se rozhodl datum posunout. Nakonec šlo prý o velice dobré rozhodnutí, protože díky izolaci zvládl napsat spoustu nových a dle jeho slov lepších písní, které nakonec na desku songs for the drunk and broken hearted sedí mnohem lépe.

Čtěte také: Passenger a 5 věcí, které jste o něm možná nevěděli

Do kalendářů si tedy můžeme zapsat nový termín 8. ledna 2021. Na stránkách umělce si můžete desku objednat již dopředu. Důležitou součástí nové nahrávky je i šetrnost k životnímu prostředí. Fyzická CD jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného materiálu a umělec se zavazuje, že za každou prodanou kopii ve spolupráci s Ecologi HQ a Eden Project vysadí jeden strom.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.