VIDEO: Annabelle se v novém klipu unáší šarmem aktivní sopky

Annabelle - Rock for People Hope 2021 | Foto: Marek Holoubek, MonsterMusic

Osobitá zpěvačka a rapperka ANNABELLE vydala nový singl CHARM o klukovi, kvůli kterému holka zanedbává povinnosti. Videoklip nese zajímavý příběh z Tenerife.

Třiadvacetiletá ANNABELLE má na kontě už pár úspěšných singlů – Medicine, Black Hole nebo DADAE, které si našly své místo i v českých rádiích. Teď o sobě dává znovu vědět chytlavým trackem CHARM, který zachycuje jeden z jejích životních příběhů.

„Měla jsem toho strašně moc, nestíhala jsem a můj kluk mi tehdy pořád volal a plánoval nám dny a večery a já ho prostě nemohla odmítnout. Byla jsem za to na sebe naštvaná a nechápala jsem čím to je, ale maybe it’s your charm‘,” osvětluje inspiraci za singlem.

Čtěte také: RfP Hope 2021 zakončili The Hives a Missio, pořadatelé oznámili headlinery pro rok 2022

Celá píseň vznikala spontánní cestou za spolupráce spousty zajímavých jmen jako Ninski nebo Jordan Round. „Ninski je Rakušan s chorvatskými kořeny, skvělej týpek a velkej pracant. Dohodli jsme si online session, protože byl covid. Nemůžu se dočkat až budu moct volně jezdit za svejma muzikantskejma kámošema, jak se mi bude chtít,” posteskla si zpěvačka.

Stejně spontánně vznikl k písničce i klip na Tenerife pod aktivní sopkou El Teide. Zpěvačka se rozhodla natočit klip i přes to, že na Kanárských ostrovech byla zrovna na dovolené a kameraman se sháněl těžko. „Měla jsem černý svědomí, že bych měla doma natáčet klip. V tom mě napadlo – proč nevyužít ten krásnej ostrov, na kterým se právě nacházím?” dodává ANNABELLE.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 321 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.