VIDEO: David Stypka přichází s novým klipem z divadelní scény

David Stypka, Sázavafest 2017 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

David Stypka, který v dubnu oslovil hudební kritiky deskou neboj., nyní přichází s třetím klipem ze zmíněné desky.

Láska není je po videu k písni Vrány taky a živém záznamu skladby Neboj již třetím oficiálním videoklipem Davida Stypky a jeho kapely Bandjeez

„Chtěl jsem v klipu tak trochu dovysvětlit tuhle písničku. Říkáme jí píseň do pranice, protože je to záměrná fabulace, která ve svém důsledku nutí posluchače nesouhlasit, definovat si, čím je pro ně láska. To byl původní záměr a přiznám se, že jsem měl obavy z toho, jak ji lidé pochopí. Po roce, co ji hrajeme na koncertech ale musím říct, že funguje lépe, než jsem čekal. Pro mě je to dvojí radost, znamená to totiž, že jsou lidé i v téhle zrychlené době pořád schopni číst v jinotajích a pátrat po sdělení, které není patrné na první pohled,“ říká David Stypka.

Prostory k natočení klipu byly zapůjčeny Starou arénou v Ostravě, kde kapela společně s herečkou Petrou Lorencovou (Národní divadlo moravskoslezské – pozn.red.) zobrazuje nejrůznější situace, které mohou nastat mezi mužem a ženou.

Čtěte také: 5 důvodů, proč si poslechnout novou desku Davida Stypky & Bandjeez


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.