VIDEO: Guns N‘ Roses a Foo Fighters si na italském festivalu společně zahráli It’s So Easy

Guns N' Roses a Foo Fighters | Zdroj: Pitchfork.com

Guns N‘ Roses se nejspíš rozhodli, že budou překvapovat, co jen to jde. Navíc jim už k tomu nejspíš nestačí jejich vlastní koncerty, a tak se rozhodli, že se objeví během vystoupení Foo Fighters na italském Firenze Rocks Festivalu.

Spoustu fanoušků Guns N‘ Roses a Foo Fighters teď dost možná mrzí, že nežijí v Itálii a neměli tak včera možnost vidět to, co návštěvníci festivalu ve Florencii. Headlinerem tu byli američtí Foo Fighters, kteří se tu zastavili v rámci svého Concrete and Gold tour. V jejich setu jako obvykle nechyběly hity ani nejnovější pecky. Navíc ale přišli s něčím, co nikdo nečekal.

Na pódiu se totiž objevil Axl Rose, Slash a Duff McKagan, aby tu společně s Foo Fighters zahráli hit z alba Appetite for Destruction It’s So Easy. Nejspíš tak oplatili Daveu Grohlovi jeho loňskou návštěvu během jejich koncertu v oklahomské Tulse, kde si s nimi zazpíval Paradise City. Navíc to pro ně znamenalo jen přijet o den dřív na festival, na kterém sami dnes večer vystoupí.

O jejich dalších nedávných překvapeních se dočtete zde: VIDEO: Guns N‘ Roses zahráli po 31 letech poprvé naživo Shadow of Your Love


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.