VIDEO: Jack White představil nový singl Connected By Love

Jack White
Jack White | Zdroj: facebook.com/jackwhite

Po nedávném zveřejnění teaseru na nové album se zpěvák a multiinstrumentalista Jack White konečně rozhodl ukázat světu plnohodnotný singl z jeho očekávaného alba. A detroitský rodák znovu dokázal, jak mu sólová kariéra svědčí.

Zakladatel bývalého rockového dua The White Stripes teprve před pár chvílemi zveřejnil singl Connected By Love, který se objeví na jeho letošní desce. Ta, jak jsme se nově dozvěděli, ponese název Boarding House Reach.

Singl obsahuje skladby Connected By Love a Respect Commander, je přitom dostupný na streamovacích platformách jako Spotify či Deezer. První jmenovaná píseň navíc dostala i videoklip, jenž je k vidění na oficiálním YouTube Jacka White.

Už na konci minulého roku jsme z dílny slavného umělce mohli slyšet počin Servings and Portions from my Boarding House Reach. Ten sloužil jako ukázka skladeb, které se na novém albu objeví a jak si mnozí všimli, White na něm inklinuje k elektronice. To dobře ukazuje i Connected By Love, jak jsme ale mohli očekávat, White si s elektronickými rysy na svém novém kousku vyhrál doslova mistrovsky.

Kdy konkrétně deska Boarding House Reach vyjde, to je zatím ve hvězdách, její první singl nás ale věrohodně ujišťuje, že rozhodně bude o co stát.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.