Moose Blood vystoupí poprvé samostatně v Česku

Moose Blood | Zdroj: Rock for People

Po úspěšném debutu na loňském festivalu Rock for People se nadupaná britská partička Moose Blood vrátí 6. června do Čech a ve smíchovském Futuru svým fanouškům ukáže, kam se za ten rok vyšvihla.

Moose Blood, kteří se vyznačují schopností zkombinovat emo s punkem, vyslali ještě před Vánoci do světa nový singl Talk In Your Sleep a v březnu chystají vydat nové album Don’t Think I Can Do This Anymore. A právě to v červnu představí českému publiku v pražském klubu Futurum.

Samozřejmě ale zazní i starší kousky. Třeba ty z loňského alba Blush, které dosáhlo na britskou Top Ten a v kategorii UK Rock & Metal Singles Chart dokonce na první pozici. Lze tedy očekávat, že budou Moose Blood v tomto trendu úspěšně pokračovat.

Tato našlápnutá čtveřice se dala dohromady o prázdninách roku 2012 v Canterbury v hrabství Kent a zaujala hned prvním trackem Bukowski Demo (Summer ’12) i prvním fyzickým EP Moving Home. Debutové album I’ll Keep You in Mind, From Time to Time jejich ambice potvrdilo a rok 2015 přinesl raketový vzestup popularity a několik turné v Británii i po USA.

Rozjetá kapela si získává nové fanoušky takřka geometrickou řadou, počítadlo na YouTube se u jejich klipu Gum přehouplo hodně přes milion a u dalších se k hranici blíží. A díky týmu Rock for People tato kapela v červnu již podruhé zaboduje v Česku.

Koncert je součástí série Rock for People concerts. Vstupenky budou v prodeji od pátku 12. ledna v síti GoOut.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.