VIDEO: Papa Roach do None Of The Above obsadili baletní soubor

Papa Roach, Praha 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Nu-metaloví Papa Roach v čele s charismatickým Jacoby Shaddixem opět potvrzují, že jsou v poslední době nezastavitelní. Mají venku čerstvě natočený videoklip k písni None Of The Above.

Papa Roach jsou s nejnovějším a poměrně úspěšným albem Crooked Teeth opravdu neúnavní. O jejich nejnovějším videoklipu jsme vás naposledy informovali v polovině února a na konci března se opět hlásíme s klipem dalším. Tentokrát vznikl k songu None Of The Above. Režírování se ujal Bryson Roatch, který rád dosazuje k rockovějším kapelám neotřelé nápady, což se potvrdilo právě i zde.

Natáčení probíhalo na lucemburském hradě Beaufort, aby té neobvyklé atmosféry nebylo málo, tak se o celkovou choreografii postaral baletní soubor DanceExperience a nutno říct, že se konečný výsledek vydařil.

Sami se podívejte.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.