VIDEO: Petra Göbelová vydala klip k písni Nerozhodný typ

Petra Göbelová | Foto: mmedlen

Petra Göbelová, známá hlavně z duetu s Pokáčem, představuje klip ke své nové písni s názvem Nerozhodný typ. Klip se natáčel v Brně a jsou v něm zachyceny místní oblíbené podniky i zpěvaččini kamarádi.

Mladá písničkářka není na hudební scéně žádným nováčkem. Nejčerstvěji se ukázala po boku Pokáče na jeho letošním turné Pokáčovo jaro a nazpívala s ním duet Láska na vsi, který doprovodil vtipný retro klip. Zaujala ovšem už například svými singly Velká holka, Normální žena a Jen tak si plout. V roce 2014 vydala debutové album Normální žena. Vystupovala také jako host na koncertech Tomáše Kluse a Chinaski.

Čtěte také: Pokáč v novém videoklipu Láska na vsi přibližuje atmosféru dávných vesnických zábav

„Píseň Nerozhodný typ mi produkoval talentovaný Johny Rainbow, který snad ještě předčil má očekávání. Nahrávání s ním probíhalo skvěle, jelikož je strašně kreativní člověk. Doufám tedy, že to není naše poslední spolupráce,“ říká o vzniku písně Petra Göbelová. K natáčení klipu uvádí: „Videoklip k písni si vzal na starost Petr Pololáník, důležitým členem týmu byl také Vojtěch Lukáš, který Petrovi celou dobu asistoval a řešil světla. Natáčeli jsme na různých místech po Brně, například v oblíbené koblihárně Kafe a Kobliha nebo v zajímavém podniku CHILLárna. V klipu si zahráli především mí kamarádi, při natáčení karaoke párty se k nám přidalo taky pár náhodných lidí, kteří se zrovna v podniku nacházeli. Ačkoliv jsem zrovna večer před natáčením onemocněla, všechno nakonec proběhlo celkem v poklidu a věřím, že především závěrečnou párty si všichni zúčastnění užili.“


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.