VIDEO: Podle Billie Eilish všechny hodné holky stejně skončí v pekle

Billie Eilish | Zdroj: Rolling Stone

Billie Eilish je momentálně nejdiskutovanější teenagerkou na planetě, která svým talentem a jistou dávkou kontroverze doslova ovládla rok 2019. Není to tak dávno, co málem zbourala vyprodanou pražskou O2 arenu, nyní posílá do světa zbrusu nový ďábelský videoklip ke skladbě all the good girls go to hell.

All the good girls go to hell  z alba When We All Fall Asleep, Where Do We Go? tematicky perfektně doplňuje řadu jejích děsivých videí. V prvních sekundách zažijete menší flashback v podobě vysvětlujících záběrů z videoklipu bury a friend a v následujícím momentě už vidíte Billie jako padlého anděla letět k zemi.

Recenze: Billie Eilish si zavařila. Taková debutová deska se bude těžko překonávat

Spíše než anděla ve skutečnosti ztělesňuje ďábla s hořícími křídly obklopeného plameny. I přesto, že je v některých momentech viditelná nedokonalá práce CGI, jedná se o vysoce vydařený a efektní snímek los angeleského režiséra Riche Lee. Pesimistická nálada společně se slovy „Hills burn in California // My turn to ignore ya // Don’t say I didn’t warn ya“ předává posluchačům skrytou zprávu upozorňující na současné klimatické podmínky. Videoklipu all the good girls go to hell rozhodně dáváme pomyslných devět z desíti bodů.


Napište komentář