VIDEO: Studiový projekt Light47 přichází s letním singlem Sunlight

Light47 | Zdroj: youtube.com

Petr Pokovba, Romana Minik a Evžen Hofmann spolu tvoří nový studiový projekt Light47. Aktuálně přicházejí se siglem Sunlight, který se nese v letním duchu.

Společnými silami slovenské zpěvačky Romany Minik, skladatele Petra Pokovby a kytaristy Evžena Hofmanna (kapela Kryštof – pozn.red.) vznikl letní singl Sunlight pod hlavičkou projektu Light47. Hlavním poselstvím skladby je návrat k jednoduchosti a opravdovosti života a pokus o vnesení alespoň malého paprsku naděje do doby plné výzev a otazníků.

Čtěte také: Kryštof rozeskákali olomouckou Korunní pevnůstku. Pozornost budil malý Richard

Videoklip plný letní zábavy a romantiky vznikal na Slovensku v režii kameramana Marka Párničana. „V den, kdy probíhalo natáčení, bylo venku 37 stupňů.  Bazénové scény jsme si tak opravdu užili. Videoklip jsme natáčeli od rána do večera, abychom zachytili i scény při západu slunce u Šútovského jezera,“ vzpomíná na natáčení zpěvačka Romana Minik.

Co na singl říkáte?


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.