VIDEO: Yungblud se dal do boje se svými vnitřními démony

Yungblud - Futurum Music Bar 2019 | Foto: Rusty Shepherd

Dominic Harrison aka Yungblud, jeden z nejkontroverznějších mladých umělců současné hudební scény, oslavil letošní Halloween novým videoklipem k singlu Die A Little. Bojuje v něm se svými skrytými démony a vám z toho bude zaručeně běhat mráz po zádech.

Po úspěšném videoklipu k Hope For The Underrated Youth, spojil Yungblud opět své síly s režisérem Andrewem Sandlerem a vznikl masterpiece, za kterým se skrývá výzva, aby se duševní zdraví bralo vážně.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 zásadních hitů, které pomohly Yungbludovi v cestě na vrchol

Song je součástí soundtracku ke třetí řadě seriálu 13 Reasons Why, který se taktéž zabývá tématem mentálního zdraví. Samotné video zobrazuje Yungbluda ve výslechové místnosti obklopeného lidmi, kteří ignorují zjevné příznaky jeho fyzické a emoční úzkosti.

Sám zpěvák prohlásil: „Die A Little je o realizaci a přijetí temné části vaší mysli, která se snaží dostat ven a někteří lidé zkrátka nerozumí tomu, čím procházíte. A proto nakonec můžou skončit zranění stejně jako vy.“ Za vizuální zpracování se skrytým poselstvím navrch udělujeme pomyslných jedenáct bodů z deseti.


Napište komentář