Vrátí se Joey Jordison ke Slipknot?

Joey Jordison | Zdroj: metalinjection.net

Joey Jordison, exbubeník proslulých Slipknot, poprvé promluvil o svém odchodu z kapely a naznačil, že bychom se mohli dočkat jeho návratu.

Mnohými je považován za jednoho z nejlepších bubeníků moderní doby a jeho práce se bezpochyby nejvýrazněji projevila na pětici desek, jež nahrál s americkou kapelou Slipknot. Roku 2013 byl však Joey Jordison ze skupiny vyhozen, až dosud však nebylo jasné, z jakého důvodu.

Sám Jordison se ovšem o celé záležitosti nedávno rozpovídal při rozhovoru s magazínem Metal Hammer, kde prohlásil, že za jeho koncem ve Slipknot stojí vzácná nemoc nervové soustavy. Konkrétně se mělo jednat o zánět míchy, jenž mu působil potíže takového rázu, že při jeho posledních vystoupeních s kapelou nebyl schopen se bez pomoci dostat na svou stoličku.

Ze Slipknot pak byl údajně vyhozen emailem, což ho podle jeho vlastních slov zklamalo. I přesto by se však rád sešel se svými bývalými kolegy a prodiskutoval případný návrat. Takhle bych to chtěl, chtěl bych se s nimi vidět osobně. A kdyby to nakonec dopadlo, bylo by to k*rva skvělý, uvidíme jak ukáže čas,“ dodal Jordison.

Znamená to tedy, že bychom se mohli dočkat jeho návratu do Slipknot? Těžko říci, ostatní členové slavného devatera se k celé věci ještě nevyjádřili a Jay Weinberg, který nastoupil do skupiny jako Jordisonova náhrada, též zastává svůj post poměrně obstojně. Pro fanoušky by byl návrat zakládajícího člena rozhodně velkým lákadlem, ale vše ukáže čas.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.