Blink-182 přichází s videoklipem k Bored To Death

Blink-182 | Zdroj: rollingstone.com

Blink-182 představují nový videoklip k písni Bored To Death z nového alba, které vyjde už za dva týdny.

Blink-182 konečně představili první oficiální video z nového alba. Jedná se o klip k již dříve zveřejněnému singlu Bored To Death, který byl fanoušky přijat velice kladně.

Hlavním protagonistou videa je nejmenovaný mladík, který se ve škole, jak název skladby napovídá, doslova nudí k smrti. Vezme proto z batohu nůžky a zatímco cosi ryje do školní lavice, začne současně snít o věcech, které by v danou chvíli dělal mnohem radši. Mezi jeho představami kromě  zábavy s kamarády samozřejmě nechybí ani návštěva koncertu samotné kapely, jejíž vystoupení celým klipem prostupuje. Jaké moudro chlapec do lavice vryl se ale dozvíme až na samotném konci videa.

Blink-182 jsou právě na začátku svého turné po USA k nové desce California, která vyjde 1. července. Podle nejnovějších informací kapela plánuje v průběhu příštího roku i masivní celosvětové turné během kterého zavítají i do Evropy. Snad se Blink s novou deskou představí i u nás.

 


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...