Cigarettes After Sex se na podzim vrátí do Prahy

Cigarettes After Sex | Zdroj: facebook.com

Američané Cigarettes After Sex se na podzim vrací do České republiky. Po vyprodaném koncertu v Chapeau Rouge se představí pro změnu v Rock Café.

Zakladatel kapely Greg Gonzales dal Cigarettes After Sex dohromady roku 2008. Brooklynská parta vydala prozatím dvě EP, I. vydali roku 2012 a o tři roky později spatřilo světlo světa Affection. V současné době pracuje skupina na debutovém LP, které by mělo vyjít do konce roku 2016.

Popové balady tvořené nejen pro nešťastně zamilované jsou nedílnou součástí Cigarettes After Sex. Jak říká oficiální tisková zpráva: Jsou zkrátka pomalu tekoucí jako med, který si namažete na chleba a dáte po dekadentním a erotikou nasáklém večírku v Hotelu Chelsea.

Cigaretku po sexu si můžete vychutnat (mimo jiné) 14. listopadu v pražském Rock Café. Vstupenky jsou již v prodeji. Seženete je za 395 Kč.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...