Vstupenky na Colours of Ostrava 2017 jsou již v předprodeji

Colours Of Ostrava 2016 | foto: Matyáš Theuer

Po letošních vydařených Colours of Ostrava přichází předprodej na příští rok, ten započal už 7. září.

Šestnáctý ročník bude nově od středy do soboty, 19. – 22. července  2017, opět v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Nyní jsou exkluzivně v prodeji čtyřdenní vstupenky za 1 690 Kč. Tato cena je však limitována pro prvních 4 000 zájemců. Dále je již teď možnost koupit si ubytování ve stanovém městečku, parkování nebo místo pro karavan.

Letos bylo k vidění více než 350 programových bodů na dvaceti krytých i otevřených scénách. Mezi vystupujícími byli například Underworld, Kodaline, Of Monsters and Men, Passenger a také Tame Impala.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)