Vstupenky na prosincový koncert Ondřeje Brzobohatého již v prodeji

Ondřej Brzobohatý | Zdroj: skokplus.com

V pondělí ráno začal předprodej vstupenek na první koncert v rámci Universum Tour Ondřeje Brzobohatého.

Po neuvěřitelné šňůře padesáti koncertů k desce Identity si Ondřej Brzobohatý splnil svůj sen několika nevšedními vystoupeními s názvem Symphonicum Tour, které bude završeno 22. dubna v Ostravě. Poté se oblíbený zpěvák, herec a moderátor vrací do studia nahrávat nový materiál.

Již nyní však byl spuštěn prodej vstupenek na turné následující. Skladby z nového CD Ondřej poprvé představí publiku 18. prosince 2016 v 19 hodin ve Fóru Karlín. Jedná se o úvodní a největší vystoupení ze série koncertů s názvem Universum Tour. Do jakých dalších měst bude pokračovat se zatím musíme nechat překvapit. Detaily Universum Tour jsou odhalovány postupně, plakát k akci působí také velice mysticky. Pod rouškou tajemství jsou zatím hosté i sestava Ondřejových hudebníků, o níž již nyní víme, že bude oproti té stávající pozměněna a bude čítat 15 členů.

Předprodej lístků začal v pondělí 11. dubna v 10 hodin v síti Ticket-art. Cenově se pohybují dle kategorií od 490 Kč až po 990 Kč. Za první půlhodinu bylo prodáno neuvěřitelných 200 vstupenek, proto příliš dlouho neváhejte. Kdo zažil některý z předchozích koncertů, jistě ví, že se má na co těšit.


Napište komentář

O Monika Růžičková 9 Článků
Pardubice/Los Angeles specialistka na Linkin Park