Klára Vytisková alias KLARA. pokřtí novou desku Home

KLARA | Zdroj: facebook.com

Klub Roxy na pódiu ve středu 20. dubna uvítá elektropopovou zpěvačku Kláru Vytiskovou, vystupující jako KLARA. Ta zde pokřtí debutové album Home – desku, která je plná skladeb inspirovaných manželstvím a čerstvým mateřstvím.

Klára Vytisková se do povědomí posluchačů dostala již jako frontmanka kapely Toxique, nyní však vystupuje sólově pod značkou KLARA. Již v roce 2013 o své sólové dráze dala vědět singly Country Girl a Survival. Loňské narození dcery Emilie pak skladby na desce Home ovlivnilo nejvíc – vznikl song Forever pojednávající o zranitelnosti hluboce milujících lidí. V duetu Home nazpívaném se sestrou Terezou, která již od třinácti vystupuje pod pseudonymem Edna Green, se věnuje rodině a respektu k ní. „Je skvělé mít kolem sebe lidi, ke kterým se můžete vracet,“ vyznává se zpěvačka. „Možná si někdo myslí, že být doma není zrovna cool. Pro mě je ale rodina, kámoši a posezení u velké večeře s lidmi, které máte rádi, zatraceně cool!“

O hudební doprovod v průběhu koncertu se v klubu Roxy postará Klářina kapela ve složení Tereza Vytisková – synth/drumpad/voc, Matěj Belko – bass/guitar/voc, Adam Koller – drums/drumpad a Jan Aleš keys/synth. Jako support vystoupí kapela Lazer Viking, po křtu za hudební pult nastoupí Anche Er a také DJ Mr. Moustache, který se postaral o skvělý remix Klářiny písně Survival.

Lístky na křest debutového alba Home jsou k sehnání na stránkách goout.cz za cenu 241 Kč.

 


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)