Vzpomínka na Amy Winehouse: Do Prahy přijede její originální doprovodná kapela

Alba Plano & band | Zdroj: Brnokoncert.cz

Bezesporu jedna z nejtalentovanějších zpěvaček, Amy Winehouse, na hudební scéně už několik let chybí. Příští rok si ji a její hudbu oživíme na autentické akci v Divadle Hybernia.

Dnes je to osm let, co nás předčasně opustila hudební hvězda, která zářila sice krátkých dvacet sedm let, ale za to o mnoho jasněji, než ty, co se snaží o takové uznání celý svůj dlouhý život. Amy Winehouse, zpěvačka inspirována jazzem, bude však příští rok v Česku připomenuta. Na akci zvané Forever Amy vystoupí její originální doprovodná kapela a v roli Amy se představí sicilská neo-soulová a jazzová zpěvačka Alba Plano.

Čtěte také: TIP REDAKCE:Knižní rockové biografie, které stojí za to si přečíst – 2. část

Koncert Forever Amy se uskuteční v pražském Divadle Hybernia 27. dubna 2020. Vstupenky jsou k mání v síti Ticketportal nebo na webu GoOut.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 366 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.