All Time Low po 10 letech znovu nahrají svoji nejúspěšnější desku

All Time Low | Foto: Ashley Osborn

Kultovní deska Nothing Personal od All Time Low letos oslaví už 10 let. Kapela se rozhodla toto výročí oslavit opravdu ve velkém stylu a svoji nejúspěšnější desku nahraje celou znovu.

Před deseti lety se mladé pop-punkové partičce All Time Low z amerického Baltimoru změnil život. Světlo světa totiž spatřila jejich v pořadí již třetí deska Nothing Personal. Ta mladé kapele konečně přinesla velký komerční úspěch, a to i za hranicemi USA. Hity jako Lost In The Stereo, Therapy, ale především Weightless hrála rádia po celém světě a kapela najednou jela turné s velkými jmény tehdejší pop-punkové scény jako např. Fall Out Boy, Metro Station nebo Cobra Starship.

Čtěte také: All Time Low na Last Young Renegade ztratili energii a servírují průměrný pop

Nyní je kapela již naprosto jinde, ale ač se ve své poslední tvorbě pop-punkovým kořenům stále více a více vzdaluje, na své začátky očividně nezapomíná. All Time Low se totiž rozhodli desáté výročí od vydání své zásadní a nejúspěšnější desky oslavit tím, že celou desku nahrají a vydají znova.

Nahrávat se bude v Red Bull Studios v Los Angeles a krom nového pojetí se fanoušci u každé písně dočkají i nějakého toho povídání o inspiraci k danému songu a celkového pohledu do zákulisí doby a procesu vzniku alba očima lidí, kteří u toho tenkrát byli. Jak dlouho si na tuto výroční edici budeme muset počkat však kapela stále nezveřejnila.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...