Wanastowi Vjecy vydávají nové studiové album a chystají autogramiádu

Wanastowi Vjecy | Foto: www.wanastowivjecy.cz

Wanastowi Vjecy vydávají po pětileté pauze od poslední desky své nové studiové album s názvem Alchymie. Kapela navíc při této příležitosti pro své fanoušky uspořádá i autogramiádu.

Nový počin Alchymie obsahuje celkem dvanáct písní, na nichž se autorsky největší měrou podílel zakladatel a leader kapely Robert Kodym. Velkou zásluhu na albu má také kytarista Tomáš Vartecký, který je jako autor hudby a textů známý již z dlouholeté spolupráce se zpěvačkou Annou K. Jedna skladba je pak společné dílo kapel Wanastowi Vjecy a Čechomor. Album vychází pod domovským labelem Pink Panther Media, jenž vydává veškeré nosiče kapely od roku 2011.

Autogramiáda k desce proběhne 30. listopadu od 17 hodin v prodejně Supraphonu Musicpoint na Jungmannově náměstí.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.