AFI jsou zpět! Nové album vyjde už v lednu

AFI jsou zpět! Po třech letech čekání se fanoušci mohou těšit na nové album. To vyjde už začátkem příštího roku a kapela na něj láká hned dvěma novými písněmi.

Americká alt-rocková kapela A Fire Inside, lépe známá pod zkratkou AFI, hlásí návrat. Po třech letech od vydání posledního alba Burials kapela konečně oznámila vydání nového alba. Nebyli by to ale AFI, aby se to všechno neobešlo bez nějakých těch záhad a tajemství.

Jak je pro tuhle kapelu typické, ani tentokrát se oznámení vydání nového alba neobešlo bez toho, aby fanoušci zapojili své mozkové buňky a rozšifrovávali tajné vzkazy. Ty přišly například v podobě tajemných videí, která jak se později ukázalo, byla nahraná pozpátku.

AFI nakonec potvrdili vydání nového alba. To se bude jmenovat AFI (The Blood Album) a vyjde 20. ledna 2017. Produkce se ujal kytarista Jade Puget spolu s Mattem Hydem, který spolupracoval například s Deftones na jejich albu Gore. Nová deska bude k dispozici ve čtyřech vinylových variantách symbolizující čtyři krevní skupiny A, B, 0 a AB.

Aby měli fanoušci představu, jak bude nové album znít, zveřejnila kapela hned dvě nové písně nesoucí název Snow Cats a White Offerings.

Album lze už nyní předobjednat na oficiálních stránkách kapely.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...