Wohnout zahájili prázdniny, zahálet však nebudou

Wohnout | zdroj: facebook.com

Wohnouti odstartovali volno a s ním spojenou pauzu od koncertování. Dovolená se však ponese v pracovním duchu, v červnu totiž vyjde nová deska.

Fanoušci kapely Wohnout nyní budou muset počkat do března, tedy do doby, kdy se pánové znovu vrátí na pódia. Partu kolem bratrů Homolů teď totiž čeká oddych od koncertování po republice. Tento odpočinek však nebude moc dlouhý, již v červnu má vyjít nová deska. V jakém duchu se nové album ponese, naznačili wohnouti už v srpnu minulého roku, když zveřejnili singl Díky moc, který na serveru YouTube získal přes 220 000 zhlédnutí. Posledním odtajněným počinem je song Bárbíno?, který se na internetu objevil před Štědrým dnem. Od té doby už videoklip vidělo téměř 260 000 lidí.

A jak členové Wohnout komentují svůj poslední zveřejněný song? ,,Nutno říci, že u výroby Bárbíny vládla hodně dobrá nálada, protože je prostě taková hořko – veselá ze života. Věříme, že i na Vaší tváři vykouzlí úsměv.”


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.