Wolves in the Throne Room přesouvají pražský koncert na rok 2022

Wolves in the Throne Room | Zdroj: facebook.com/wolvesinthethroneroom

Američani Wolves in the Throne Room bez sebemenší pochybnosti patří k těm nejzajímavějším kapelám, které nabízí současná black metalová scéna. Ve své hudbě se nechávají inspirovat přírodou domovského Washingtonu a hráčsky nemají nouzi o originální nápady. Jejich pražský koncert bohužel proběhne až v říjnu roku 2022.

Americká kapela Wolves in the Throne Room poměrně nedávno vydala špičkové album Primordial Arcana, muzikanti však byli nuceni odložit tour na jeho podporu. Show plná brilantních výkonů i drsné atmosféry se naneštěstí uskuteční až 22. října roku 2022 v pražském Futuru. Další smutnou zprávou je, že kapelu oproti původnímu plánu nepodpoří techničtí death metalisti Blood Incantation, nýbrž jiná skupina, která však bude oznámena až později.

Čtěte také: Wolves in the Throne Room do studia opět přinesli kus washingtonských lesů

Koncert Wolves in the Throne Room měl (i s jejich předkapelami) patřit mezi ty nejvýznamnější metalové zážitky letošního podzimu. Na jedinečnou příležitost poslechnout si hluboké washingtonské lesy v kombinaci s kvílením větru, špinavými riffy a brutálními blastbeaty si budou naneštěstí fanoušci muset počkat až do příštího roku (stejně jako na řadu jiných napjatě očekávaných koncertů).


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 384 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky