Z Letňan míří Aerodrome festival do kryté Tipsport Arény

KoRn | Zdroj: facebook.com

 Pražský festival Aerodrome se stěhuje. Z Letňan míří na Výstaviště do prostor kryté haly.

Organizátoři pražského Aerodrome festivalu se rozhodli z produkčních důvodů pro přesun této akce z otevřeného areálu do kryté Tipsport Arény na Výstavišti. Stávající vstupenky a celkový program včetně harmonogramu však zůstává v platnosti.

„Tipsport Aréna disponuje stejnou kapacitou, která byla vyhrazena pro venkovní variantu v Letňanech, kde bylo počítáno s plochou pro 10 000 návštěvníků. Pohodlí diváků tak narušeno nebude. Naopak, přesunem do Tipsport Arény vzniká příznivcům festivalu možnost využít míst k sezení na tribunách a eliminuje se další případná nepřízeň počasí, která poznamenala předchozí ročník festivalu průtrží mračen při koncertě Metalliky,” uvedl jeden z organizátorů.

A hudební fanoušci se mají opravdu na co těšit, protože během dne se na podiu vystřídaji Bring Me The Horizon, kanadští Billy Talent, Zebrahead nebo Bad Religion. Hlavní hvězdou budou bouřliváci KoRn.

Aerodrome festival se uskuteční 15. června v Tipsport Aréně na Výstavišti. Vstupenky lze koupit v sítích Ticketportal nebo na stránkách Goout.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.