ZakázanÝovoce nabralo energii, vyráží na turné a přináší nové CD

zakázanÝovoce | Foto: archiv kapely

Kapela funguje v nové sestavě již 8 měsíců a za tu dobu zvládla natočit dva nové videoklipy, vystupovat na více než 20 koncertech, složit nový repertoár a již dnes, aby toho nebylo málo, představí své zbrusu nové album!

Kapela zakázanÝovoce se velmi rychle otřásla z nedávných personálních změn, kdy se ke kytaristovi Mejdlovi a baskytaristovi Yarisovi přidali bubeník Tra Vis a za mikrofon a druhou kytaru Mimi. Příchod nových dvou členů kapele očividně svědčí a podle většiny fanoušků dostala kapela takovou nálož energie, že její hudební úroveň vystřelila zase o level výš.

Nadšení z alba přesně vyjadřují slova kluků: Máme z něj obrovskou radost a doufáme, že bude v následujících měsících a letech dělat radost i vám. Bez vás by totiž nevzniklo. Děkujeme za vaši energii, kterou jste nám posledních 8 měsíců předávali na sociálních sítích, na koncertech a prostě všude, kde to jen šlo. DÍKY VÁM!!!

Místo a hosty křtu alba zveřejní kapela nejpozději do konce října. Toto CD spojené s koncertním turné si kapela připravila pro své fanoušky, kteří ji podrželi právě v kritických chvílích a bude složeno ze dvou koncertních šňůr současně. Album nese název Díky vám! a vychází už dnes, 30. září 2016. Chybět nebudou pecky Díky vám! Genocida 2016. Členové kapely navíc letos chystají ještě další překvapení, a to třetí videoklip ke skladbě Město Andělů.

V den vydání alba vyjíždí kapela na podzimní turné, které potrvá až do prosince. ZakázanÝovoce si tak můžete užít na samostatné šňůře nazvané Díky Vám!. Ta odstartuje koncertem 21. 10. 2016 v Music klubu Jižák v Praze, nebo přijďte na Alkohol.cz tour skupiny Harlej, na němž bude zakázanÝovoce speciálním hostem.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)