Zběsilý tanec Prahou v novém videoklipu od Gingerhead

Herec Jan Komínek v klipu I Don't Care | Foto: Jakub Dušek

Gingerhead nedávno v rámci pražského akustického koncertu představili nový singl I Don’t Care. Skupina k němu rovnou natočila i videoklip, ve kterém herec Jan Komínek tančí Prahou.

„Jak napovídá název I Don’t Care, text písně je o tom, že když člověk něco nebo někoho opravdu miluje, je mu úplně jedno, co si o tom kdo myslí.“ Tak popisuje novou skladbu režisér Maťo Mišík, který je zároveň zakládající člen kapely a jako kytarista působil v minulosti například v Tata Bojs nebo v kapele Anety Langerové.

Ani další členové Gingerhead však nejsou na hudební scéně žádnými nováčky, právě naopak. Pětičlenná hudební skupina je nabitá zkušenostmi a dokázala to hned se svým prvním singlem Holy Ground, se kterým obsadila první příčky předních českých hitparád. Novinka I Don‘t Care je první z trojice letošních singlů, které si Gingerhead připravili a další plánují uvést po letních prázdninách.

Retro klip k nové skladbě se natáčel ve vyhlášených pražských lokacích jako je třeba Stalinův pomník nebo Letenské sady. Herec Jan Komínek se se svými tanečními kreacemi ukáže také u horské dráhy na pražském Výstavišti, která se bude letos v létě demolovat. „Záběry z areálu horské dráhy pro nás mají speciální hodnotu, protože jsme byli určitě poslední kapela, která tam natočila klip, a celkově jsme byli jedni z posledních, koho tam pustili s kamerou,“ dodal Mišík.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz