Zlínští Mistake natočili klip jako předzvěst nového alba

Mistake | Zdroj: Mistake

Četnost a různorodost tuzemské scény je nutné pěstovat, dnes více než kdy jindy. Zdá se, že zlínská formace Mistake je na správné cestě. Nyní vydávají nový videoklip k písni Nahá z připravovaného alba, které vyjde na konci ledna.

Tuzemská trojice, jež si říká Mistake, má našlápnuto do světa populární hudby opravdu dobře. Potěšit by mohla hlavně fanoušky kapel jako UDG nebo Charlie Straight, jelikož se jejich hudba nese v rytmu hard-popu. Mistake za sebou mají už množství festivalů, hráli například na Rock for People či Colours of Ostrava, a koncertovali i s kapelami Mandrage, Mig 21, No Name nebo se zmíněnými Charlie Straight. Debutovali v roce 2012 deskou Among the Shadows, která obsahovala devět skladeb s anglickými texty. Na konci tohoto měsíce vydávají svůj druhý kousek.

Album, které pojmenovali Malby, vyjde 31. ledna. Tentokrát se zlínská kapela rozhodla pro svůj rodný jazyk, tedy češtinu. Posoudit, zda to bylo moudré rozhodnutí, můžete sami. Pánové z Mistake nám totiž ještě před oficiálním vypuštěním nové desky představují klip k písni Nahá. Co myslíte, mají šanci prorazit?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.