Zveřejněni další umělci jarního Magnetic Festivalu

Blasterjaxx | Zdroj: facebook.com

Všichni, kdo nedávno navštívili zimní edici Magnetic Festivalu, mohou ještě stále slyšet dunění v uších. I přesto nás organizátoři z LIVE61 nenechávají klidnými a vypouštějí další informace o potvrzených DJs pro jarní Magnetic Fetival 2014, který se uskuteční 7. května.

V Praze se tento rok chystá již pátá edice úspěšného festivalu elektronické hudby, který každoročně navštěvují tisíce fanoušků. Kvalitu této akce dokazuje přítomnost světových DJs, kteří se účastní světového festivalu Tomorrowland (Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Avicii a další), ale i využití profesionálních audio-vizuálních systémů. Mezi další jména, která se představí na jarním Magnetic Festivalu, patří Blasterjaxx a MAKJ.

Dvojice umělců, které spojuje vášeň a láska k hudbě, to jsou Blasterjaxx. Nizozemské duo Thom Jongkind a Idir Makhlaf je známé svými nabušenými hity, například skladbami Loud & Proud ve spolupráci s Billy The Kitem, Puzzle ve spolupráci s Quintinem či novinka vydaná 6. ledna s názvem Mystica, která je nyní na třetí příčce v hitparádě TOP10 serveru Beatport. Motto Blasterjaxx zní: „Hudba od srdce může být slyšet i v dalekém vesmíru.

Dalším DJem, který bude udávat rytmus, je rodák z Kalifornie MAKJ, vlastním jménem Mackenzie Johnson. Mezi úspěšné singly této hvězdy patří např. track Countdown, na kterém spolupracoval s Hardwellem, či novinka Encore. Dne 9. ledna byl vypuštěn do éteru jeho nový singl Mad Max. Pro nedočkavce a fanoušky elektronické hudby vystoupí MAKJ na akci MeccaStar v pražském klubu Mecca již 17. ledna ve 22 hodin.

Lístky na jarní edici festivalu pomalu, ale jistě ubývají. Jejich cena se nyní pohybuje od 990 korun za základní vstupné do 2900 korun za VIP-all inclusive vstupné. Doporučujeme si lístek zakoupit co nejdříve, jelikož jeho cena výrazně stoupá.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.