Rockeři Daughtry dorazí do Roxy představit novou desku

Daughtry | Zdroj: Oficiální stránky kapely

Do hudební historie se Daughtry zapsali už svým debutovým albem. Svou poslední vydanou desku pojmenovanou Baptized přijedou představit i k nám, a to 16. března do pražského klubu Roxy.

Co deska, to úspěch – přesně to platí u Daughtry. Tahle (svou existencí vcelku mladá) kapela bourá žebříčky amerických pultů jako nic. Naposledy k tomu přispěli deskou Baptized, kterou se nyní rozhodli představit i českým fanouškům. Už 16. března dorazí do pražského klubu Roxy, aby si mohli udělat zářez úspěchu i u nás.

Muzikant Chris Daughtry se do povědomí médií dostal poprvé účastí v pěvecké soutěži American idol. Navzdory tomu, že nezvítězil, si založil kapelu, která nese jeho příjmení. Ta se se svým debutem vypořádala nejlépe, jak mohla, a proto se ze stejnojmenné desky stala téměř okamžitě jednička na americkém hudebním trhu. Že to nebyla náhoda, potvrdilo hned album následující, na kterém mají zásluhu autorskou spoluprací také Chad Kroeger z Nickelback nebo Ben Moody z Evenescence. Deska s názvem Leave This Town byla opět nejprodávanějším albem roku v Americe.

Předposlední počin, Break The Spell, doplňuje řadu úspěchů. Evidentně si touto trojicí nastavili laťku opravdu vysoko, nebylo tedy žádným překvapením, když v lednu loňského roku vydali novinku Baptized, která tvorbu Daughtry rozhodně nezostuzuje. Jsou tu také slyšet známá jména, například Martin Johnson z Boys Like Girls, skladatel Sam Hollander (Good Charlotte, One Direction) nebo producentský tým Rock Mafia (Miley Cyrus, No Doubt, Green Day).

Vstupenky na březnový koncert Daughtry jsou k zakoupení v distribuční síti Eventim za 590 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.