Foto: James Harries – Jazz Dock, Praha, 13. 3. 2014

James Harries | Foto: Lidmila Maršálková, Monstermusic.cz

Večery s Jamesem Harriesem znamenají hodně pěkných a zábavných příběhů na dobrou noc a muziku, která unáší kamsi mimo realitu a zanechává silný dojem ještě několik hodin po koncertu. Podívejte se na pár fotek z vystoupení v Jazz Docku.

James Harries dokázal vytvořit opravdu pěknou atmosféru v přátelském duchu, a to bez potřeby si na něco hrát, ale za to s potřebou zahrát krásnou muziku. Páry se k sobě u pomalých melodií vinuly, při rychlejších si ostatní poklepávali nohou nebo ťukali prsty do stolu. Každý dostal své a nikdo nebyl ošizen, možná tak o pár hodin spánku. Ale stálo to za to! Celou reportáž si přečtěte zde.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”12″ sort_by=”order” image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”0″ thumb_width=”180″ thumb_height=”90″ popup_width=”800″ popup_height=”600″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”image” watermark_link=”0″ watermark_url=”http://www.monstermusic.cz/wp-content/uploads/photo-gallery/Monstermusic_logo_transparent.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.