Foto: Kosheen, Eddie Stoilow, 12. 6. 2014, Forum Karlín, Praha

Kosheen | Foto: Jan Mareš. Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 13. června rozduněla formace Kosheen novou budovu Forum Karlín. Směsice elektroniky, drum and bass a rocku rozhýbala snad každého zúčastněného.

Přestavba aparatur na pódiu trvala chvilku a při znění intra Swamp nakráčeli na jeviště zpěvačka Sian Evans a její druhové, kytarista a klávesista Markee Substance a bubeník Darren Decoder, coby formace Kosheen. Hned na úvod tak zazněly skladby jako HungryYour LifeAddict či I Want It All. Spolupráci s publikem se zpěvačka věnovala hned od začátku. Občas zchladila své hlasivky sklenkou vína a publikum se vlnilo v rytmu až psychedelických melodií. Celý report najdete zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.