Foto: Michal Hrůza, 19.3.2015, Forum Karlín, Praha

Michal Hrůza | foto: Honza Mareš, Monstermusic.cz

Ve čtvrtek 19. března se v pražském Foru Karlín odehrál dlouho očekávaný koncert zpěváka Michala Hrůzy, který spolu se svými hosty připravil fanouškům skvělé poděkování za jejich podporu ve zpěvákových těžkých chvílích.

Odlehčení Hrůzovi role se ujmulo hned sedm, vlastně osm hostů. Jako první si zahrál po zpěvákově boku písničkář Xindl X, který za doprovodu své mandolíny odzpíval skladbu Katamarán. Krátce na to vystoupil Michal Malátný (Chinaski), který si jen tak letmo zazpíval skladbu původních Ready Kirken, Zejtra mám, za jejímž textem stojí právě on. Hned za touto peckou nesměla samozřejmě chybět neméně slavná písnička Černý brejle. Více si přečtěte ZDE. 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.