Foto: Zakk Wylde a Black Label Society, 16. 6. 2014, Roxy, Praha

Zakk Wylde | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V pondělí 16. června se splnil v pražském klubu Roxy sen nejednoho heavy metalového fanouška. Vystoupil zde totiž legendární Zakk Wylde s kapelou Black Label Society. A ačkoliv měl koncert své mouchy, sen splnil dokonale. Podívejte se na pár fotek.

Zakk Wylde rozdával radost zvukem své typické kytary. Dravá sóla hrál stejně často, jako střídal své nástroje. Kytary měly různé typy tvarů, vždy ale podobný motiv. Do tohoto svého mistrovského umění stíhal Zakk ještě zpívat, jak jinak než na svůj mikrofon ve tvaru kříže na lebkách. Celou reportáž si můžete přečíst zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.