J.A.R. znovu ovládli brněnskou Flédu

J.A.R. - Fléda 2018 | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Kapela J.A.R. nedávno na hudebních Cenách Anděl proměnila tři nominace ze čtyř. O její oblíbenosti svědčí i pravidelně vyprodané brněnské koncerty. Z včerejší Flédy přinášíme fotoreport.

Psychedelické, zčásti erotické, však velmi originální texty a velkou energii přivezla v čele s Romanem Holým partička J.A.R. na brněnskou Flédu. S plným klubem se pánové přivítali po deváté večerní hitovkou Ještě se připlazíš z aktuálního alba Eskalace dobra. A nálož hitů, vtipů a brilantních tanečních kreací pak věrné fanoušky provázela celý večer.

Přední trio, ve složení rapperské dvojice Oto Klempíř a Michael Viktořík se zpěvákem Danem Bártou, odvedlo vskutku pestrou pódiovou a komediální show. Skupina má na kontě už 8 studiových desek, z nichž ta poslední, loňská Eskalace dobra tvořila značnou část celého setlistu. Zazněly však ale taky klasiky Superpéro nebo Bulhaři.

Podívejte se na fotky!


Napište komentář

Marie Veselá
O Marie Veselá 23 Článků
Ahoj! Je mi 21 let, fotografie mě baví snad od malička. Aktuálně spolu se svou Sony objíždíme koncerty, ale taky přírodu a fotíme vše, co nám padne do hledáčku.