Postmodern Jukebox přivezli do Prahy nálož svůdného jazzu

Postmodern Jukebox, Roxy 2019 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Nefalšovaný živý jazz nám přijeli připomenout legendární Postmodern Jukebox, kteří nejsou ve svém oboru žádnými nováčky. Velkolepá show se nesla ve stylu Velkého Gatsbyho, přičemž nechyběly ani třpytivé dobové kostýmy. 

Hudební uskupení Postmodern Jukebox alias PMJ přijelo v rámci svého turné Welcome to the Twenties 2.0 s fenomenální podívanou, která překypovala emocemi. Již s chvilkovým opožděním celého vystoupení fanoušci lačnili po zahájení a povzbuzovali pískáním své oblíbence na pódium. Ti přivítali své obecenstvo chvíli po osmé hodině a na začátek předvedli cover verzi písně Umbrella v čele se zpěvákem a hlavním moderátorem večera Casey Abramsem. Ten dokázal, že má tělo i duši rozeného showmana a ani na jedinou sekundu nedovolil, aby se fanoušci nudili.

Čtěte také: Postmodern Jukebox zcoverovali Nothing Else Matters s patnáctiletou zpěvačkou

Charismatický Casey publiku představil všechny účinkující, mezi kterými byly například Sara Niemietz se skladbou I Will Survive či Cristina Gatti s populární písní Bad Guy a rudovlasá Olivia Kuper Harris, která ve svém vedení předvedla retro verzi Single Ladies. O velký aplaus se zasloužili i samotní hudebníci hrající na instrumenty. Každý z nich publikum uchvátil svým svérázným sólem. Jejich souhra byla prokládána komickými vsuvkami a stepovacími čísly talentovaného tanečníka Jabu Graybeala.

Dvě hodiny euforie PMJ dokonale bavili roztančené posluchače. Každý z nich si mohl vychutnat neotřelé verze písní Last Friday NightHeroesAll About The Bass či Creep. Po celou dobu umělci skvěle komunikovali s publikem, což bylo znát i na zpětné odezvě. Fanoušci společně zpívali a dokazovali tím hudebníkům, že si jejich vystoupení náramně užívají. S ubývajícím časem se show stupňovala v divokou jízdu a ve finále se nedokázal chytlavému rytmu písně What Is Love bránit už nikdo. Na závěr večera následovala společná fotka s návštěvníky klubu Roxy a jednomu šťastlivci se podařilo domů odejít i s notami jako suvenýr, které měli umělci na pódiu.

Text: Kateřina Polcová

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář