Rock for People uzavřeli Franz Ferdinand, Pale Waves nebo Frank Iero & The Future Violents

Frank Iero & The Future Violents - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Sobota na Rock for People? Poslední den se odehrál v režii uvolněné show skotských Franz Ferdinand, legend Manic Street Preachers, energických The Subways nebo Pale Waves. S kapelou The Future Violents jsme mohli vidět hrát i někdejšího člena My Chemical Romance, Franka Iero.

Závěr Rock for People přinesl i překvapení, a to když se během odpoledne rozletěla zpráva o tom, že na festival dorazí Kapitán Demo. U hlavního vstupu se pak sešla pěkná řádka fanoušků, kteří jej doprovodili k malému pódiu na pláži Objevte více a společně si tam zazpívali nejen hit Zlatíčka.

Fotoreport: Závěr Rock for People s Franz Ferdinand, Manic Street Preachers nebo The Hu

Hlavní stage v sobotu patřila například punkrockovým The Subways nebo velšským legendám Manic Street Preachers. Ti se do Česka vrátili po dlouhých pěti letech. Naší pozornosti neunikl ani bývalý člen My Chemical Romance, Frank Iero, jenž na Rock for People zavítal se svou novou kapelou The Future Violents.

Stihli jsme také indie popové Pale Waves v čele s charismatickou zpěvačkou Heather-Baron Gracie a závěrem výbornou show skotských Franz Ferdinand.

Podívejte se na fotoreport.


Napište komentář