Slza odstartovala Holomráz tour v brněnské sportovní hale

Slza - Holomráz tour 2018, Brno | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Jedna z nejpopulárnějších českých popových kapel včera odstartovala halové turné k nejnovější desce Holomráz. Vystoupila také Celeste Buckingham. Z koncertu přinášíme fotoreport!

Poslední letošní únorový večer v Brně patřil fanouškům skupiny Slza, kteří se v hojném počtu sešli ve Sportovní hale Vodova. Je známo, že koncerty skupiny milují převážně děti, a tak byly v hale k vidění celé rodiny, co si místo večerního animáku v kině vyrazily na Slzu.

Loňské album Holomráz doprovázela výrazná vizuální show, laděna do diskotékového stylu. Minimálně světla byla na jedničku. Duo Petr Lexa a Lukáš Bundil si s sebou do Brna přivezlo taky hosta – slovenskou zpěvačku Celeste Buckingham, s níž před nedávnem natočili videoklip ke skladbě Na srdci.

„Práci na této úžasné písni jsem si moc užila, a to jak ve studiu, tak i při samotném natáčení videoklipu. O to více se těším, až si duet se Slzou budu moci zazpívat naživo. První příležitostí bude Holomráz Tour 2018, v rámci kterého vystoupím na koncertu v Praze, Brně a Ostravě, “ prozradila před začátkem turné Celeste.

Na pódiu si však za doprovodu skupiny Slza střihla nejen duet, ale i svůj největší hit Run Run Run. Téměř hodinu a půl dlouhá show se nesla průřezem obou vydaných alb, přičemž zásadní skladba Lhůta záruční, která skupinu v roce 2014 proslavila a raketově vynesla na první příčky hitparád, zazněla jako jeden z přídavků. První koncert Holomráz tour pak skupina zakončila příhodně stejnojmennou písní.

Turné dnes pokračuje ve Zlíně a poté na dalších šesti zastávkách.

Holomráz tour

01. března   Zlín – sportovní hala Euronics
02. března   Ostrava – Ostravar Aréna
07. března   Praha – Forum Karlín
08. března   Hradec Králové – Sportovní hala Slavia
09. března   Liberec – DK Liberec
21. března   České Budějovice – Výstaviště
22. března   Plzeň – Sportovní hala Lokomotiva

Podívejte se na fotky!


Napište komentář

Marie Veselá
O Marie Veselá 23 Článků
Ahoj! Je mi 21 let, fotografie mě baví snad od malička. Aktuálně spolu se svou Sony objíždíme koncerty, ale taky přírodu a fotíme vše, co nám padne do hledáčku.