Nepropásni rappera NF v MeetFactory

NF | Zdroj: facebook.com

Rapper NF je přirovnáván k hip hopovým velikánům jako Eminem, Logic nebo Machine Gun Kelly. V dubnu k nám poprvé zavítá a ty u toho nesmíš chybět!

Nathan John Feuerstein, vystupující pod zkratkou NF, přišel v říjnu s třetí deskou Perception a zažívá s ní nemalý úspěch. Hned po vydání v USA se vyšplhala na první místo R&B a rapového žebříčku a dokonce pokořila i prestižní Billboard 200. Taky zatím největší singl Let You Down si už vysloužil platinové plakety v pěti zemích.

Sedmadvacetiletý rapper ve svých textech reflektuje a filtruje nezadržitelný smutek a bolest, které v sobě nese od doby, co mu zemřela matka. Hudba pro něj byla terapií a nepřestala jí být ani doposud. Před čtyřmi lety se upsal Capitol CMG a pod jejich křídly od té doby vydal již tři studiová alba a jedno EP.

Koncerty tohohle mladíka jsou plné emocí, které se jen tak nevidí. Základní vstupenky na první český koncert NF najdete na webu Fource, GoOut i v síti TicketPro. Dostupné byly i VIP verze nabízející Meet & Greet, po těch se však jen zaprášilo. Uvidíme se tedy 20. dubna v MeetFactory.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.