Zahájení Rock for People 2019 s Vypsanou fiXou, Flogging Molly nebo Idles

Flogging Molly | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Rock for People je v plném proudu! V Hradci Králové se první festivalový den vystřídala na pěti pódiích celá řádka skvělých kapel. Vypsaná fiXa oslavila 25 let na scéně netradičně s Pražskou komorní filharmonií, ze zahraničí dorazili například němečtí indie rockoví Leoniden, z USA hardcore-punkoví Turnstile nebo irská legenda Flogging Molly.

Pětadvacátý ročník festivalu Rock for People vypukl ve čtvrtek 4. července a přinesl perfektní atmosféru i vystupující. Z české hudební scény jmenujme například metalcorové Anthems a Vypsanou fiXu, která zahájila program hlavní stage, a to velmi speciálně s Pražskou komorní filharmonií.

Čtěte také: Rock for People 2019 a malá jména s velkými hlasy

Ze zahraničních kapel zmiňme německou indie rockovou energickou kapelu Leoniden, která přivezla obrovské nadšení a skvělou komunikaci s fanoušky nebo britskou ztřeštěnou punk rockovou bandu Idles, která je v poslední době na výsluní.

Z USA přijeli hardcore-punkoví Turnstile a hlavní stage ovládla irská legenda Flogging Molly, která roztancovala i nadšené a nedočkavé fanoušky čekající na Bring Me The Horizon.

Podívejte se na fotoreport.


Napište komentář