17. ročník Sázavafestu se již blíží

Ruslana | Zdroj: undergroundwebworld.org

Sázavafest se koná již po sedmnácté a jako vždy má opravdu co nabídnout. V příjemném zámeckém prostředí se uskuteční na 60 koncertů – navíc s bohatým doprovodným programem.

Sázavafest patří v České republice mezi festivaly s nejbohatším programem vůbec – na šesti pódiích se tu během tří dnů vystřídá řada tuzemských hvězd a k tomu i několik zajímavých zahraničních hostů.

Je jedno, jestli fandíte zrovna Miro ŽbirkoviPeteru Nagyovi či Daře Rolins ze Slovenska, mladým hitmakerům z MandrageJelenu nebo Slzy či starým a prověřeným jménům, jakými jsou legendární zpěvák Václav Neckář nebo skupina Čechomor, která již několikátou generaci těší svými melodickými písničkami s prvky lidové hudby. Na své si tu přijde snad každý hudební fanoušek.

Ze zahraničních jmen stojí jistě za pozornost přítomnost Thomase Anderse z proslulé skupiny Modern Talking, nejednoho posluchače pak jistě potěší i vystoupení ukrajinské zpěvačky Ruslany.

Nudit se nebudou ani ti nejmenší, neboť festival nabízí i dětský koutek s oblíbenými hrdiny firmy Hasbro – autoboty z Transformers nebo milými poníky z My Little Pony.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 405 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky