Gramatik se na podzim vrátí do Prahy

Gramatik | Zdroj: facebook.com

Slovinský producent se nám naposledy představil před téměř dvěma lety v Roxy a nyní znovu přiváží svou show zpět do Čech.

Gramatik, vlastním jménem Denis Jašarević, ve své tvorbě míchá styly jako dubstep, elektroniku, hip hop i glitch. Od mala ho ovlivňují RZA nebo Dr. Dre.  Jeho devět alb, tři EP a spousta populárních singlů a remixů ho provedla po turné Severní Amerikou i Evropou, přinesla mu nominaci na MTV EMA a celosvětovou popularitu.

Hrál na nejpopulárnějších festivalech světa a v loňském roce vydal poslední album Epigram, které bude zahráno v Praze. Vše vypukne v pražském Roxy 15. listopadu 2017. Vstupenky budou za 590 Kč k dispozici na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.