Hollywood Undead jsou zpět s California Dreaming

Hollywood Undead | Zdoj: archiv kapely

Delší dobu Hollywood Undead spali, naposledy o nich bylo nejvíc slyšet asi po jejich prvním pražském koncertě, který se konal víc jak před rokem a že se ve Fóru Karlín pěkně rozparádili! Teď jsou ale zpátky, a to rovnou s novým songem. Ohlašují i nové album.

Vyznavačům rap rocku a těchto tvrdších stylů se nemusí kalifornští Hollywood Undead nijak dlouze představovat, znají je totiž všichni. Snad i především proto, že jejich skladby jsou plné dokonalé souhry hip hopu, rao rocku a nu-metalu, úžasných melodií a především dokonalé ostrosti. Působí již od roku 2008 a za tu dobu vydali už několik alb. Tím posledním je prozatím dva roky staré Day Of The Death.

Nové vyjde už 27. října pod názvem Five. Z toho i pochází jejich aktuálně nejnovější píseň California Dreaming, k níž vydali teď i oficiální videoklip. Ta opět nezklamala svou energií, která je u této kapely na denním pořádku!


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.