Alice Francis se v říjnu ukáže se svou novou deskou v Praze

Alice Francis
Alice Francis | Zdroj: alicefrancis.com

Královna electroswingu Alice Francis se po třech letech vrací do Prahy, aby předvedla svou novou desku Electric Shock.

Již tři roky Alice Francis koncertuje v Evropě, Kanadě, Rusku i Izraeli a stála po boku Erykah Badu, Alice Keys i Public Enemy. Se svými kolegy Chul-Min Yoo a Goldielocksem se věnovali kromě koncertování i tvorbě nové desky, která vyšla v dubnu.

Poprvé do pražského Lucerna Music Baru Alice přijela v roce 2013. Klub byl narvaný k prasknutí a její koncert se převalil v divokou show, která trvala až do ranních hodin. Letos vystoupení proběhne opět v Lucerna Music Baru v Praze, a to 26. října. Můžete se těšit na složení: Alice Francis (zpěv), Mr. Goldielocks (sampler), Sir Chul-Min Yoo (doprovodné vokály), H. Feather (drums), Jonathan „Didge“ Dunkel (basa).

Album se posunulo zase o kousek dál za hranice electroswingu. Můžete si poslechnout mix analogových a digitálních zvuků, najdete tam ale i střípky swingu, blues, popu, klasické hudby i house music. V albu zazní velká spousta neobvyklých nástrojů, které Alice poznala na svých cestách.

Vstupenky jsou v prodeji za 400 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru, také na webu, GoOut, TicketPro a Ticketportal. Na místě pak budou za 500 Kč.


Napište komentář

O Anna Marenčáková 11 Článků
Jsem absolventka gymnázia ve Frýdku-Místku. Mým snem je studovat žurnalistiku nebo marketing a nadále se věnovat těmto činnostem. Baví mě i sport, skauting, ale také kultura. Velmi ráda cestuji.