Amy MacDonald vystoupí už v úterý v Lucerna Music Baru

Amy MacDonald | Foto: facebook.com

Skotská zpěvačka a textařka Amy MacDonald vystoupí v pražském Lucerna Music Baru už příští týden v úterý. Jako support s ní přijede Newton Faulkner.

Amy MacDonald vystoupí v rámci svého turné k nové desce Under Stars v pražském Lucerna Music Baru již 21. března. Na novém albu pracovala přes dva roky, což je podle ní nejdelší doba, jakou kdy při tvorbě alba strávila. Do svých 29 let zvládla vydat kromě tohoto nového alba další tři a na kontě má pět milionů prodaných desek. Na rozdíl od předešlých alb s písničkami, které složila sama, se na této novince spojila s hudebníky, které zná již deset let. Už od podepsání své první nahrávací smlouvy v devatenácti letech. Konkrétně s hráčem na basovou kytaru Jimmy Simsem a kamarádem a hráčem na akustickou kytaru Benem Parkerem.

Sama Amy o novém albu říká:

„Jsem na ty písničky moc hrdá a album mi dělá velkou radost. Je na ní hodně neuvěřitelných momentů a já jsem přesvědčená, že je na ní to nejlepší, čeho jsem dosud dosáhla. Jsem nadšená, že to teď mohu sdílet se svými fanoušky a věřím, že se jim nové album bude líbit.“

Na turné Amy doprovází písničkář Newton Faulkner. ten je známý svým zvláštním stylem hry na kytaru. Jeho debutové album Hand Built by Robots z roku 2007 bylo v Anglii velice oceňováno. Faulkner na něj navázal o dva roky později taktéž oceňovaným Rebuilt by Humans a jeho sláva tím ještě stoupla a jeho další alba se vždy držela na prvních příčkách britského žebříčku.

Koncert pořádá D Smack U promotion.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.